Ofis Dekorasyonu-Kafe Dekorasyonu-Çelik Asma Kat-Çelik Çatı-Alüminyum Süpürgelik

Ofis Dekorasyonu-Kafe Dekorasyonu-Çelik Asma Kat-Çelik Çatı-Alüminyum Süpürgelik-referans görsellerimizi inceleyin

DEKORASYON TASARIM : Çalışma hayatının vazgeçilmezi olan ofisler, işlerin koordine edildiği ve yönlendirildiği, ar-ge çalışmalarının yapıldığı, ikili iş görüşmelerine ev sahipliği yapan alanlardır.bu nedenle ofis olarak kullanılacak olan alanın tasarımı, dekorasyonu ve dizaynı verimliliği artırmaya yönelik olarak yapılmalıdır. Ofis dekorasyonu ev dekorasyonlarına göre daha fazla emek ve zaman isteyen, mobilya seçimlerinde daha fazla özen gösterilmesi gereken bir dekorasyon türüdür. Ev dekorasyonlarında sahip olduğunuz fikir çeşitliliği ofis dekorasyonları için geçerli olmadığı gibi ofis içinde uygulayabileceğiniz bir kaç fikir bulunmaktadır. Bu nedenle ofis dekorasyonu çok önemli bir hale gelmektedir. Ofis içinde uygulayacağınız dekorasyon öncelikle çalışma saatleri içinde verimliliğinizi artıracak, sizi motive edecek ve dikkatinizi dağıtmayacak bir tasarıma sahip olmalıdır.

OFİS DEKORASYONU-KAFE DEKORASYONU-ÇELİK ÇATI-ASMA KAT

OFİS DEKORASYONU-KAFE DEKORASYONU-ÇELİK ÇATI-ASMA KAT

Ofis-kafe-dekorasyon-çelik çatı-asma kat çalışma ve sosyal hayatın vazgeçilmezi olan ofisler, kafeler ve sosyal alanlar işlerin koordine edildiği ve yönlendirildiği, ar-ge çalışmalarının yapıldığı, ikili iş görüşmelerine, sosyal hayata ev sahipliği yapan alanlardır.bu nedenle ofiscafe ve ev olarak kullanılacak olan alanın tasarımı, dekorasyonu ve dizaynı verimliliği artırmaya yönelik olarak yapılmalıdır. Ofis dekorasyonukafe dekorasyonu ve çelik çatıasma kat bir dekorasyon türüdür.

MOBİLYA DEKORASYON

MOBİLYA DEKORASYON

Mobilyaların insan hayatındaki önemi oldukça büyüktür. Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz salonlarımız,mutfaklarımız mobilya seçimi açısından oldukça önemlidir.ilke dizayn farklı tasarımlırıyla oluşturdugu  ağaç merdiven, mutfak dolapları, gardrop, vestiyer, ofis bankoları, ofis masaları, salon dekorasyonu ve banyo dekorasyonlarıyla sizlere hizmet vermektedir

SÜPÜRGELİK

ALÜMİNYUM SÜPÜRGELİK

Alüminyum süpürgelik zeminlerde kullanılan birtakım yapı malzemelerinden oluşan boşlukların kapatılabilmesi için kullanılan yardımcı malzemeler arasında, alüminyum süpürgelik malzemeleri bulunur. Birçok yapı malzemesi ile alüminyum süpürgelikler uygulanabilir .ofis dekorasyonunu vazgeçilmez parçası olan alüminyum süpürgelikler. Müstakil evlerde genel olarak salon ve diğer odalarda eğer parke ürünü döşenmişse, süpürgelik malzemesi de ahşap parkeden olurAynı şekilde bu yerlerde duvar cephelerinin diplerinde ve kapıya gelen köşe noktalarında bellirli ölçülerde 10cm alüminyum süpürgelik, 12cm alüminyum süpürgelik, 6cm alüminyum süpürgelik, 8cm alüminyum süpürgelik, 5cm alüminyum süpürgelik kullanılır.

DUŞA KABİN

DUŞAKABİN

Duşakabin bir banyo için hayati önem taşımaktadır. Gerek küvet gerekse duş teknesi üzerine uygulanabilen Duşakabin banyonuzda bulunan diğer banyo mobilyaları ve elektronik eşyaların etkilenmesinin önüne geçer. Duşakabin bir çok yönlü uygulanabilir, Cam modelleri olduğu gibi, plastik modelleride mevcuttur. Oldukça ekonomik çözümler ile banyonuzda yer alan diğer aksesuar ve cihazların ömürlerini uzatabilirsiniz.Su oldukça deformansyona sebep vermektedir. Duşakabin ile kontrolsüz ıslanmanın önüne geçerek, duvarlarda yıpranmanın önüne geçersiniz buda rutubet ve duvarlarda küflenme sorununu ortadan kaldırır. Duşakabin dekoratif açıdan banyonuza bir ahenk katar, modern görünümü ile banyonuzun çehresini değiştirir.ilke dizayn her türlü ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel farklı renk vemodel duşakabin geliştirmektedir.sektörde hizmet veren ilke dizayn, bütün bu noktalarda tecrübeleri, özel tasarımları imalat,uygulama ve satışı yapmaktadır.

İLKE DİZAYN ALÜMİNYUM-DEKORASYON-TASARIM UYGULAMALARI

Dekorasyon Tasarım-Ofis Dekorasyonu-Kafe Dekorasyonu-Çelik Asma Kat-Çelik Çatı-Alüminyum Süpürgelik

İlke dizayn alüminyum profosyonel sistem serileriyle ; Alüminyum DoğramaIsı Yalıtımlı Alüminyum Doğramakaldır sür sürme sistemleri(hbshbe), Alüminyum kapıAlüminyum pencereOfis BölmeleriOfis Bölme SistemleriCam Bölmeleri ,Cam Bölme SistemleriOfis Büro BölmeTam Camlı BölmeOfis Cam BölmeJaluzili Ofis bölmeÇift Cam BölmeJaluzili BölmeÇift Cam Jaluzili BölmeOfis Bölme,Alüminyum Bölme ,Cam Kapı,Alüminyum Kapı Kasası, Ayarlı Kapı Kasasıalüminyum kasalı cam kapıalüminyum kasalı laminat kapıKayar Kapı, Cam Kapı, Laminant Kaplama KapıMelamin Kaplamalı kapıÇelik KapıYangın Kapıları,Ofis kapıları, Alüminyum Süpürgelik,Kış Bahçesi, Cam KüpeşteOfis Camı, Ofis Cam FilmiGüvenlik Koruma Cam FilmleriAynaEskitme AynaAntik AynaDekorasyonTasarımBizoteli AynaRodajlı Cam, Dış Cephe Cam Giydirme, Kompozit Panel KaplamaÖzel güvenlik Kulubeleri,Işıklık ,Kış bahçesi,PergolaCam Çatı, Giyotin CamTeloskopik Cam Tavan, dekorasyon ve anahtar teslim uygulama imalat ve montajı yapmaktadır.

İnşaat Bakım Onarım Hizmetleri ile ilgili, Plaza, Fabrika, Ofis, Alışveriş Merkezleri,İşyeri Kampüsleri ve daha birçok işletmede oluşacak, Kapı Tamirleri, Cam Tamiri, Dorma, Geze, Roto, Kale, Gu, Asaş, Çuhadaroğlu, Saray, Kapı, Pencere, Aksesuarları, Alüminyum Doğrama, Ofis Bölme, Cam ve İnşaat ile ilgili tadilat, tamirat, onarım işlerini ve tesislerdeki sistemlerin peryodik bakımına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sundugumuz çözümleri kapsamaktadır