Dış Cephe Cam Giydirme

Dış cephe cam giydirme, cam cephe giydirme ve dış cephe cam kapama referans görsellerimiz

DIŞ CEPHE CAM GİYDİRME : Mimariyi projeye uygun olarak hazırlanan cam cephe kaplama sistemleri projelere görsel anlamda değer katar. Betonarme döşemenin yanı sıra taşıyıcı çelik konstrüksiyona da monte edilebilen sistem, dayanıklı ve estetiktir. Günümüzde pek çok binada kullanılan cam cepheler, kurumsal firmalar ve kendi binasına sahip olan holdingler tarafından tercih edilir. Kurulumu ve temizliği son derece rahat olan uygulama kısa zamanda tamamlanır. Isı yalıtımı sayesinde binaların ömrünün uzamasına da katkı sağlayan cam cepheler, farklı renk seçeneklerine sahiptir.Sert ve hafif malzemelerden ısı ve ses yalıtımı yapılarak döşenen cam cephe kaplamalar, işçilik ve üretim süreci açısından üst düzey müşteri memnuniyeti sağlar. İstenilen türde; silikon cephe, kapaklı cephe ve yarı kapaklı cephe olarak üretilen sistemler kullanılacakları bölgenin ikim şartlarına uygun renk seçeneğiyle üstün performans sergiler. Bina cephesinin tamamının veya istenen bölgesinin cam olmasının istediği projelerde uygulanan sistemler, kolay kurulum özelliğiyle son dönemlerin en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer alır.

İLKE DİZAYN ALÜMİNYUM-CAM CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ

Dış cephe cam giydirme-cam cephe giydirme-dış cephe cam kapama

İlke dizayn alüminyum profosyonel sistem serileriyle ; Alüminyum DoğramaIsı Yalıtımlı Alüminyum Doğramakaldır sür sürme sistemleri(hbshbe), Alüminyum kapıAlüminyum pencereOfis BölmeleriOfis Bölme SistemleriCam Bölmeleri ,Cam Bölme SistemleriOfis Büro BölmeTam Camlı BölmeOfis Cam BölmeJaluzili Ofis bölmeÇift Cam BölmeJaluzili BölmeÇift Cam Jaluzili BölmeOfis Bölme,Alüminyum Bölme ,Cam Kapı,Alüminyum Kapı Kasası, Ayarlı Kapı Kasasıalüminyum kasalı cam kapıalüminyum kasalı laminat kapıKayar Kapı, Cam Kapı, Laminant Kaplama KapıMelamin Kaplamalı kapıÇelik KapıYangın Kapıları,Ofis kapıları, Alüminyum Süpürgelik,Kış Bahçesi, Cam KüpeşteOfis Camı, Ofis Cam FilmiGüvenlik Koruma Cam FilmleriAynaEskitme AynaAntik AynaDekorasyonTasarımBizoteli AynaRodajlı Cam, Dış Cephe Cam Giydirme, Kompozit Panel KaplamaÖzel güvenlik Kulubeleri,Işıklık ,Kış bahçesi,PergolaCam Çatı, Giyotin CamTeloskopik Cam Tavan, dekorasyon ve anahtar teslim uygulama imalat ve montajı yapmaktadır.

İnşaat Bakım Onarım Hizmetleri ile ilgili, Plaza, Fabrika, Ofis, Alışveriş Merkezleri,İşyeri Kampüsleri ve daha birçok işletmede oluşacak, Kapı Tamirleri, Cam Tamiri, Dorma, Geze, Roto, Kale, Gu, Asaş, Çuhadaroğlu, Saray, Kapı, Pencere, Aksesuarları, Alüminyum Doğrama, Ofis Bölme, Cam ve İnşaat ile ilgili tadilat, tamirat, onarım işlerini ve tesislerdeki sistemlerin peryodik bakımına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sundugumuz çözümleri kapsamaktadır