Cam korkuluk-Cam Merdiven sistemleri

Cam korkuluk,,cam merdiven ve cam küpeşte referans görsellerimizi inceleyin

CAM KÜPEŞTE : cam küpeşteler konutlarda, iş merkezlerinde ve toplu kullanım alanlarında şık, modern, estetik duruşu ve kolay temizleniyor olması. Camdan küpeşte Fransız balkonlu konutların artışı, konutlarda sağlamlık kadar estetiğe de önem veren mimarların tercihleri ile eskisine nazaran çok daha fazla tercih edilmektedir.Cam küpeşte çalışmalarını konutlar başta olmak üzere, otellerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, merkezleri ve rezidanslarda, özel okullarda (kolej ve üniversite), genel müdürlük binaları ve fabrikalarda sıkça görebiliriz. Özellikle alışveriş merkezlerinde katlarda gezinirken sizleri merdivenlerde, kat bitimi seyir alanlarında tehlikelere karşı koruyan korkuluk modeli bu gruba girmektedir. Cam küpeşte diğer adı ile cam korkuluk sistemlerine alışveriş merkezleri yanı sıra otellerde de sıkça rastlanabilir. Özellikle mimari estetiğe önem veren her konut ya da iş yeri cam küpeşte sistemleri’ni tercih eder.

İLKE DİZAYN ALÜMİNYUM-CAM KORKULUK-CAM MERDİVEN SİSTEMLERİ

Cam korkuluk-cam merdiven-cam küpeşte

İlke dizayn alüminyum profosyonel sistem serileriyle ; Alüminyum DoğramaIsı Yalıtımlı Alüminyum Doğramakaldır sür sürme sistemleri(hbshbe), Alüminyum kapıAlüminyum pencereOfis BölmeleriOfis Bölme SistemleriCam Bölmeleri ,Cam Bölme SistemleriOfis Büro BölmeTam Camlı BölmeOfis Cam BölmeJaluzili Ofis bölmeÇift Cam BölmeJaluzili BölmeÇift Cam Jaluzili BölmeOfis Bölme,Alüminyum Bölme ,Cam Kapı,Alüminyum Kapı Kasası, Ayarlı Kapı Kasasıalüminyum kasalı cam kapıalüminyum kasalı laminat kapıKayar Kapı, Cam Kapı, Laminant Kaplama KapıMelamin Kaplamalı kapıÇelik KapıYangın Kapıları,Ofis kapıları, Alüminyum Süpürgelik,Kış Bahçesi, Cam KüpeşteOfis Camı, Ofis Cam FilmiGüvenlik Koruma Cam FilmleriAynaEskitme AynaAntik AynaDekorasyonTasarımBizoteli AynaRodajlı Cam, Dış Cephe Cam Giydirme, Kompozit Panel KaplamaÖzel güvenlik Kulubeleri,Işıklık ,Kış bahçesi,PergolaCam Çatı, Giyotin CamTeloskopik Cam Tavan, dekorasyon ve anahtar teslim uygulama imalat ve montajı yapmaktadır.

İnşaat Bakım Onarım Hizmetleri ile ilgili, Plaza, Fabrika, Ofis, Alışveriş Merkezleri,İşyeri Kampüsleri ve daha birçok işletmede oluşacak, Kapı Tamirleri, Cam Tamiri, Dorma, Geze, Roto, Kale, Gu, Asaş, Çuhadaroğlu, Saray, Kapı, Pencere, Aksesuarları, Alüminyum Doğrama, Ofis Bölme, Cam ve İnşaat ile ilgili tadilat, tamirat, onarım işlerini ve tesislerdeki sistemlerin peryodik bakımına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sundugumuz çözümleri kapsamaktadır