Alüminyum katlanır kapı

Alüminyum katlanır Kapı,referans görsellerimizi inceleyin

Alüminyum katlanır kapı : yaşam alanlarında kullanılan sistemler olarak alüminyum katlanır kapılar altarnetif kapılardır. En çok tercih edilen yerler dar kullanım alanlarıdır. ilke dizayn tarafından satış yapılan farklı ölçülerde ve farklı çeşitlerde birçok alüminyum katlanır kapı  modelleri mevcuttur. İster eski kapıların yerine ister duvara her türlü alana istenilen boyutta uygulamasını yapabiliriz.kolay sistematik özelliklere sahip kapılardır. alüminyum katlanır kapı Belli bir ray üzerine oluşturulmuş ve birbirine geçirilerek sabitlenmiş panellerin hareket ettirilmesiyle oluşur.alüminyum katlanır kapı ince bir sistem olduğu için yer kaplamaz. Normal kapılar yerine alüminyum katlanır kapılar tercih ederek geniş mekanlara sahip olabilirsiniz.

İLKE DİZAYN ALÜMİNYUM-ALÜMİNYUM KATLANIR KAPI SİSTEMLERİ

Alüminyum katlanır kapı-katlanır alüminyum kapı

Kendi bünyesinde profosyonel sistem serileriyle ; Alüminyum DoğramaIsı Yalıtımlı Alüminyum Doğramakaldır sür sürme sistemleri(hbshbe), Alüminyum kapıAlüminyum pencereOfis BölmeleriOfis Bölme SistemleriCam Bölmeleri ,Cam Bölme SistemleriOfis Büro BölmeTam Camlı BölmeOfis Cam BölmeJaluzili Ofis bölmeÇift Cam BölmeJaluzili BölmeÇift Cam Jaluzili BölmeOfis Bölme,Alüminyum Bölme ,Cam Kapı,Alüminyum Kapı Kasası, Ayarlı Kapı Kasasıalüminyum kasalı cam kapıalüminyum kasalı laminat kapıKayar Kapı, Cam Kapı, Laminant Kaplama KapıMelamin Kaplamalı kapıÇelik KapıYangın Kapıları,Ofis kapıları, Alüminyum Süpürgelik,Kış Bahçesi, Cam KüpeşteOfis Camı, Ofis Cam FilmiGüvenlik Koruma Cam FilmleriAynaEskitme AynaAntik AynaDekorasyonTasarımBizoteli AynaRodajlı Cam, Dış Cephe Cam Giydirme, Kompozit Panel KaplamaÖzel güvenlik Kulubeleri,Işıklık ,Kış bahçesi,PergolaCam Çatı, Giyotin CamTeloskopik Cam Tavan, dekorasyon ve anahtar teslim uygulama imalat ve montajı yapmaktadır.

İnşaat Bakım Onarım Hizmetleri ile ilgili, Plaza, Fabrika, Ofis, Alışveriş Merkezleri,İşyeri Kampüsleri ve daha birçok işletmede oluşacak, Kapı Tamirleri, Cam Tamiri, Dorma, Geze, Roto, Kale, Gu, Asaş, Çuhadaroğlu, Saray, Kapı, Pencere, Aksesuarları, Alüminyum Doğrama, Ofis Bölme, Cam ve İnşaat ile ilgili tadilat, tamirat, onarım işlerini ve tesislerdeki sistemlerin peryodik bakımına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sundugumuz çözümleri kapsamaktadır.